Fórum - Zobrazit téma - Přístup d datům v PC přes Wi-Fi - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přístup d datům v PC přes Wi-Fi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza-l
nováček
nováček


Registrace: 13.8. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 29. srpen, 2007 7:55    Předmět: Přístup d datům v PC přes Wi-Fi Citovat

Potřeboval bych pomoct, nevím jak nastavit zařízení abych mohl přes Wi-fi síť k souborům v PC. Jediné co se mi podařilo nastavit je přístup na internet přes Wi-fi, ale z PC moje PDA nevidím a obráceně taky ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aceltd
nováček
nováček


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 12:12    Předmět: Re: Přístup d datům v PC přes Wi-Fi Citovat

honza-l napsal:
Potřeboval bych pomoct, nevím jak nastavit zařízení abych mohl přes Wi-fi síť k souborům v PC. Jediné co se mi podařilo nastavit je přístup na internet přes Wi-fi, ale z PC moje PDA nevidím a obráceně taky ne


a) nastav si pevne IP v PC i v PDAcku
b) nainstaluj si total commandera do PDA
c) zapni na PC sdileni adresaru
d) nech si zobrazit v total commnaderu \\ip.adresa.tveho.pccka

priklad
ad a)
WiFi AP ma 192.168.1.1
...PC IP 192.168.1.10 MASKA 255.255.255.0 BRANA 192.168.1.1 DNS 192.168.1.1
...PDA IP 192.168.1.11 MASKA 255.255.255.0 BRANA 192.168.1.1 DNS 192.168.1.1

ad b) http<dvojtecka>//www.ce4you<tecka>cz/software/detail.asp<otaznik>s=35

ad c) pravym mysitkem na ikonu slozky, vybrat sdileni a zabezpeceni, zaskrtnout slozka sdilena v siti a dat nazev (treba "sdilena")

ad d) \\192.168.1.10 a zobrazi ti slozku sdilena, doubletapem ji otevres

poznamka: nemusi to fungovat pres firewall, antiviry, anstispywary a podobne blokery -> vypnout nebo se obratit na kamose sitare.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů