Fórum - Zobrazit téma - X500 - noční můra - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X500 - noční můra

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atv
nováček
nováček


Registrace: 2.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 03. říjen, 2007 15:09    Předmět: X500 - noční můra Citovat

Pote co jsme zakoupil X500 v distribuční síti shopcz.cz jsem se nestačil divit :

eshop můj přístroj odmítli zaregistrovat s tím, že je z šedého dovozu (bordel v jejich databázi), WMhelp mi odmítli TP na neregistrovaný přístroj a mobilnaut mi odmítl vydat češtinu. Problem u TP a češtiny trvá i po týdnu, na mejly nikdo nereaguje....

Přidaná hodnota za přístroj koupený v ČR = 0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 03. říjen, 2007 15:16    Předmět: Citovat

Pokud neobdržíme od příslušného distributora příslušné S/N, těžko Vás skript dohledá v databázi a potvrdí nárok na bezplatný tel. support. Stěžujete si na špatném hrobečku.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Atv
nováček
nováček


Registrace: 2.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 03. říjen, 2007 16:08    Předmět: Citovat

Stěžujusi na distributora a jeho bordel v SN... potažmo na jeho bordel ve všem co s tím souvisí. Za přístroj i služby jsem řádně zaplatil a je mi upřímně jedno, že vám vázne komunikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlada
nováček
nováček


Registrace: 5.10. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 05. říjen, 2007 9:05    Předmět: Hmmm, tak to na tom budu stejne ... Citovat

Hmmm, tak to na tom budu stejne. take jsem vyplnil sve SN a system mi tvrdi ze neexistuje. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yyogi
nováček
nováček


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 06. říjen, 2007 23:00    Předmět: Citovat

Asi bude dobré podat podnět k prošetření České obchodní inspekci. Osobně jsem ještě nečetl názor někoho, komu to registrační číslo přijalo. Ani mi ne. A to mám taky E-Ten koupený od oficiálního distributora. Šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: so 06. říjen, 2007 23:33    Předmět: Citovat

Líbí se mi jak dnes každý stále vyhrožuje obchodní inspekcí, soudem, právníkem a nevím čím vším ještě. Obchodní inspekci to nebude zajímat, protože tu nedochází k žádnému porušení zákona, ale zkusit to samozřejmě můžete.

Ale aby bylo jasno, rád bych celou věc uvedl na pravou míru. Support je poskytován pro zákazníky, kteří mají E-TEN z distribuce E-SHOP s. r. o. Jak už mnozí zasvěcení asi vědí, došlo v minulých týdnech ke změnám v distribučních kanálech pro ČR a Slovensko. Výsledkem toho je jmenování dvou nových importérů namísto původního. Původní distributor nám již S/N přestal dodávat, s novými teprve jednáme. Pokud se vám situace nelíbí stejně jako nám, jediné co pro to můžete udělat, je žádat nové distributory (RRC a ELKO), aby co nejdříve zajistili support (ať už přes nás nebo jakkoliv jinak). Pro úplnost bych rád ještě dodal, že momentálně support zajišťujeme zdarma na vlastní náklady, ale dlouhodobě to tak samozřejmě zůstat nemůže. Dobrou zprávou naopak je, že díky RRC znovu zajišťujeme bezplatný support pro produkty od Palmu.


Naposledy upravil Badel dne ne 07. říjen, 2007 21:15, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Atv
nováček
nováček


Registrace: 2.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 07. říjen, 2007 21:09    Předmět: Distributoři Citovat

Jen bych upřesnil, že jsme svůj eten pořídíl z distribučního kanálu e-shocz.cz Nicméně celá věc už byla uzavřena. Ovšem češtinu stále nemám Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rosan
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 15. říjen, 2007 13:42    Předmět: Citovat

a já mám M700 na krabici je nálepka Sunnysoftu a na podporu Eten.cz se nedostanu ani přes SN ani přes IMEI. Tak nevím kdybych si koupil HP nebo nějaké jiné PDA tak rozumím, že se na ETEN podporu nedostanu ale já si koupil M700 a tak mě to kuva docela ser.... !!! Kde si mám pak shánět update jako třeba na to podělaný měření baterie??? Jo a na www.eten.cz jim nenapíšu ani email, protože tam nikde bez zaregistrování není uveden kontakt ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
honza-l
nováček
nováček


Registrace: 13.8. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 08. listopad, 2007 12:35    Předmět: Citovat

Jestliže máš na krabici nálepku SUnnysoftu, tak je logické, že máš jejich distribuční kanál a ten nemá nic společného s E-SHOP s. r. o. A tím pádem se ti nepovede tento přístroj zaregistrovat na českých stránkách E-tenu. Jediná tvoje šance je technická podpora Sunnysoftu nebo stránky výrobce http://www.etencorp.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů