Fórum - Zobrazit téma - Zvuky z paměťové karty - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zvuky z paměťové karty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 7:22    Předmět: Zvuky z paměťové karty Citovat

Já mám takový možná divný dotaz.

Veškeré zvuky jsou uloženy v paměti přístroje (ROM).
Lze nějak telefon přinutit, aby bral zvuky z flash karty? Jde mi hlavně o budík a vyzvánění. Nějak na to nemohu přijít.

Dájí se přidat další vyzvánění k budíku?

Pokud je na nějakou mou otázku kladná odpověď, může někdo uvést jak na to?

Děkuji.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 21:22    Předmět: Citovat

Následující postup mi funguje na SP Qtek 8500:
MP3 a WAV (podle toho co program podporuje) to kopíruju všechno na paměťovou kartu do složky My documents. V praxi to tedy vypadá následovně:
Kód:
\\Storage Card\My Documents\

Takto mi funguje vyzvánění v MP3 a budík.
Zbytek je otázkou dotyčných programů, zda podporují melodie z karty a případně odkud.

Pouze upozorním, že i na seberychlejším zařízení bude trošku trvat, než se začne melodie při příchozím hovoru přehrávat, pokud je melodie na kartě.
Malý tip - nikdo většinou nečeká více něž 30 vteřín s vyzváněním. Doporučuji tedy melodie 30-80 vteřin a na kvalitu 112kb/s (a méně). Pak se to dobře vejde i do hlavní paměti.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 21:32    Předmět: Citovat

Díky za radu.

Vyzvánění funguje bez problémů, ale ten budík, tomu se nějak nechce. Smutný
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 21:45    Předmět: Citovat

Budíku lze přiřadit zvonění, které je uloženo přímo v adresáři Windows. potom lze vybrat daný zvuk. Bere to pouze wav soubory. MP3 si ani neškrtnou.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukowicz
nováček
nováček


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne 02. září, 2007 10:53    Předmět: Citovat

Pak zkus ty mp3 převést v nějakém vygooglovaném programu.Na netu jich je spousta zdarma.
Já osobně jsem začal používat na buzení SPB Time,dle mého jeden z těch lepších programů.
V něm mám nastavenou melodii v mp3 na kartě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne 02. září, 2007 11:06    Předmět: Citovat

lukowicz napsal:
Pak zkus ty mp3 převést v nějakém vygooglovaném programu.Na netu jich je spousta zdarma.
Já osobně jsem začal používat na buzení SPB Time,dle mého jeden z těch lepších programů.
V něm mám nastavenou melodii v mp3 na kartě.


Určitě na to dojde. Ale zatím si musím vystačit s tím co mám. Díky za tip.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 21:48    Předmět: Citovat

Toto mi přijde celkem zvláštní (vlastnost WM). Zkoušel jsem nastavit standardní budík na WM s MP3 zvoněním a je to OK. Pravdou tedy je, že to bylo 96kb/s (na budík to stačí, hlavně nějakej kravál Vysmátý ).
E-Ten sice nemám, domnívám se ale, že tomu budíku to MP3 nejde nastavit, páč to má určitou bitrate (možná moc velkou).
Mohl by jsi sem dát informace o tom MP3 souboru? Stačí čas, případně velikost (datová) a bitrate.

Jinak, standardní budík normálně nepoužívám. Potřebuju jiné budíky pro každý den a světové časy. Takže CityTime

edit: až teď jsem si všiml, že neodpovídám nexus6 Stydící se No jo, stejnej obrázek Radostný
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2007 11:42    Předmět: Citovat

Možná by někomu částečně posloužila aplikace ToneManager: http://ww2.fatattitude.com/software/software-item.aspx?appid=11
Původem z dílny XDA, takže se jistě nebude jednat o nějakou pochybnout věc Radostný
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st 05. září, 2007 6:39    Předmět: Citovat

Díky všem za typy. Již jsem vyřešil instalací aplikace Chronos a nemůžu si stěžovat. Radostný
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů