Fórum - Zobrazit téma - CZ lokalizace - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CZ lokalizace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirka
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 15. srpen, 2007 11:09    Předmět: CZ lokalizace Citovat

Poradte mi prosím jak dostat cz lokalizaci do E-Ten M700?nějek mi tam nechce nic jít.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sandick2
nováček
nováček


Registrace: 28.6. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 15. srpen, 2007 11:12    Předmět: E ten Citovat

Co ti na tom nejde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jirka
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 15. srpen, 2007 11:19    Předmět: Citovat

no vubec se to nechce spojit s komplem a nacpat do sebe tu cz lok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sandick2
nováček
nováček


Registrace: 28.6. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 15. srpen, 2007 11:37    Předmět: Citovat

No musim spojit PDA s kompem pres active synch, potom stahnout CZ lokalizaci do PC a pa to rozkiknout a cestina se nahraje automaticky. Jakou mas verzi softu a jakou tam chces dat CZ lokalizaci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MauleMartin
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne 28. říjen, 2007 9:43    Předmět: Problém s lokalizací a s WM6 Citovat

Dobrý den,
poslední dobou se setkávám s nepřesnostmi lokalizace WM6.. Nevím zda je chyba v mém M700 nebo ne. Prosím o ujasnění:

- GPS Viewer - v kompasu se mi překrývají anglické zkratky západ,severozápad,jihozápad s českými zkratkami. Ostatní jsou jen česky
- Wifi - wifi se spustí v pohodě, připojím se na domácí síť, ale při pokliku na ikonu spojení v horní liště mi nabízí pouze "Zapnout Wi-Fi". Pod tím mám zobrazenou připojenou síť.. Nikdy se mi nezobrazí odpojit wifi nebo něco podobného a při pokliku na "Zapnout Wi-Fi" se nestane nic. Je tedy nutné odpojovat Wifi přes správce komunikace Smutný
- Dnes 28.10.07 došlo ke změně času z letního na zimní(standardní). Čas se změnil korektně, pouze ráno mě čekala hláška byla provedena změna na Letní čas. Zkontrolujte hodiny.
- Aplikace Svatky - Nevím jestli to sem patří či nikoliv, ale tento prográmek mi nějak zlobí na WM6. Skoro pravidelně mi tento řádek mizí při změně datumu. Ve WM5 jsem s tím problém nikdy neměl.Je nutné ho pak v Dnes odebrat a znovu přidat aby se zobrazil..

Díky všem za rady co s tím?
Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jwolker
nováček
nováček


Registrace: 19.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 29. říjen, 2007 11:12    Předmět: To MauleMartin Citovat

A máš CZ verze 1,2. Ta řeší kompas. S vyjímkou vypínání wifi mi vše šlape bez problémů .... E-TEN M-700 WM6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů