Fórum - Zobrazit téma - Eten X500+ SIM toolking a GSM Banking - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Eten X500+ SIM toolking a GSM Banking

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janko
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 09. prosinec, 2007 16:53    Předmět: Eten X500+ SIM toolking a GSM Banking Citovat

Je to asi 2 měsíce co jsem si koupil E-ten X500+. Od počátku nemohu najít složku pro služby Vodafonu (SIM toolking) a nemohu tím padem ani využít služby GSM Banking. Banka (CS)mi nahrala bankovní aplikaci znova a Vodafone i když slíbil jednání s výrobcem dává od toho ruce pryč. Zlostný Mate někdo ten samý problém nebo víte jak tento probém odsrtanit ? D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mibo
nováček
nováček


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 01. leden, 2008 15:25    Předmět: GSM Banking - SIM Toolkit Citovat

Ahoj,
teď mám zrovna E-TEN mimo provoz, takže nemůžu dát podrobný postup. Navíc mám T-Mobile a Poštovní spořitelnu. Banku jsem našel přes volbu Start a pak SIM. Jsou tam 2 podobné volby, je třeba to vyzkoušet. Nemohu se teď podívat. S čím máš problém? Nemůžeš to najít anebo to jen nejde spustit?
Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mibo
nováček
nováček


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 01. leden, 2008 15:44    Předmět: GSM Banking - SIM Toolkit Citovat

Tak teď jsem našel, že na tomto webu se to řeší v předposlední diskusi s názvem: E-Ten WM5 a Sim Toolkit
Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Janko
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 04. leden, 2008 18:03    Předmět: Re: GSM Banking - SIM Toolkit Citovat

mibo napsal:
Tak teď jsem našel, že na tomto webu se to řeší v předposlední diskusi s názvem: E-Ten WM5 a Sim Toolkit
Milan


Vůbec to nemohu najít, nemam to ani v nabídce start.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Janko
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 13. leden, 2008 13:52    Předmět: Re: GSM Banking - SIM Toolkit Citovat

[Mibo, děkuji, děkuji. Mam to funkční na 99%. Hned po výměně SIMky verze 1.3 začalo běhat Sim-toolking a po nahraní bankovní aplikace byla i komunikace s bankou O.K.. A proč na 99% ??? Sim-tollking funguje, ale když dojdu na jizdní řády, druh dopravního prostředku dál se už nedostanu a vrátí mne to uplně na začátek hlavního menu. Snad někdo take poradí.
Ješte jednou dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů