Fórum - Zobrazit téma - Ztráta hesla...neboli heslo je nesprávné - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ztráta hesla...neboli heslo je nesprávné

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
werffeda
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 28. prosinec, 2007 9:30    Předmět: Ztráta hesla...neboli heslo je nesprávné Citovat

Mám na E-ten nastavené heslo,ale po zapnutí přístroje a vyžádání hesla se přístroj nechce odblokovat.Píše,že je heslo nesprávné a přitom správné je.Nevíte někdo co s tim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 28. prosinec, 2007 11:26    Předmět: Re: Ztráta hesla...neboli heslo je nesprávné Citovat

werffeda napsal:
Mám na E-ten nastavené heslo,ale po zapnutí přístroje a vyžádání hesla se přístroj nechce odblokovat.Píše,že je heslo nesprávné a přitom správné je.Nevíte někdo co s tim?

Před pár dny se mě na toto jeden člověk zeptal. Máte 500? Mrkající
Tomu člověku jsem říkal, že to heslo nejde odstranit (alespoň o tom nevím a nedokážu si představit jak).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mibo
nováček
nováček


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 01. leden, 2008 15:07    Předmět: E-TEN 500+ zapomněl správné heslo Citovat

Ahoj,
mám úplně stejný problém. Došla mi baterie a než se mi ji podařilo nabít, tak mi to lehlo. Po startu mi tvrdil, že heslo, které používám v mobilech už 9 let, je špatné. Přitom ale jde zapnout a vypnout funkce telefonu, jdou dokonce přijímat i příchozí hovory. Bohužel, nic víc.

Zapomněl jsem kabel v práci. Zkusím se zítra do toho dostat přes počítač a USB. Mám nějaké zálohy, tak snad.

Tvrdý restart nepomáhá, v poslední fázi nereaguje na pokyn, aby opravdu smazal data a provedl tvrdý restart.

Psalo to něco o servisním hesle, ale to jsem nikde nenašel, tak nevím. Zítra se ozvu. V nejhorším musí servis. Rozhodně příště si tam takovou blbost už nenastavím. Krádeži to stejně nezabrání, tak nač?

Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 02. leden, 2008 0:26    Předmět: Citovat

Pravděpodobně se jedná o chybu WM6 ROM, existuje na toto opravný patch. Přístroj není třeba posílat do servisu, vše vyřeší obnovení továrního nastavení - tlačítkový hardreset.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mibo
nováček
nováček


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 03. leden, 2008 23:07    Předmět: E-TEN - zapomenuté heslo Citovat

Tak to opravdu vyřeší tvrdý reset (dlouze tlačítko vypnutí / uspání a k tomu tlačítko reset a následně červené tlačítko zavěšeného telefonu). Pro úplnost dodávám, že po zobrazení dotazu, zda opravdu tvrdě zresetovat a vymazat data je nutné tlačítko potvrzující ANO déle držet (nestačí je pouze stisknout). Tuhle maličkost jsem v návodu nenašel a museli mi to poradit. Pak už stačí počkat na konec instalace a vrátit data synchronizací s počítačem. Nicméně heslo už jsem si podruhé opravdu nenastavil. Díky.
Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
werffeda
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt 10. leden, 2008 19:54    Předmět: Re: Ztráta hesla...neboli heslo je nesprávné Citovat

werffeda napsal:
Mám na E-ten nastavené heslo,ale po zapnutí přístroje a vyžádání hesla se přístroj nechce odblokovat.Píše,že je heslo nesprávné a přitom správné je.Nevíte někdo co s tim?


A je to m700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů