Fórum - Zobrazit téma - Potřebuju advokáta, ale nemám na něj - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Potřebuju advokáta, ale nemám na něj

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
loline1760
nováček
nováček


Registrace: 18.7. 2023
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2023 6:03    Předmět: Potřebuju advokáta, ale nemám na něj Citovat

V trestním řízení přidělí nemajetnému obhájce ex offo. Ale co když se člověk bez peněz potřebuje nebo musí soudit v civilním procesu nebo správním řízení? Žádný nárok na bezplatného advokáta pro chudé v Česku neexistuje. Jisté možnosti, jak se domoci právního zastoupení zdarma, ale jsou. Ročně je využijí stovky lidí. Poradíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alibaz
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2021
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt 17. srpen, 2023 8:22    Předmět: Citovat

Kvalifikovaný advokát má hluboké znalosti právního systému a procesů. To jim umožňuje lépe porozumět vašemu případu, identifikovat klíčové problémy a vypracovat strategii, jak nejlépe hájit vaše práva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quentin
nováček
nováček


Registrace: 21.11. 2021
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 17. srpen, 2023 8:34    Předmět: Citovat

Měl jsem nedávno potřebu řešit závažnou právní záležitost a rozhodl jsem se obrátit na odborníky, abych měl co největší jistotu úspěšného výsledku. Zvolil jsem advokátní kancelář praha Vladimíra Churceva a musím říct, že to byla naprosto skvělá volba. Vladimír Churcev a jeho tým mi poskytli výjimečnou podporu, rady a zastoupení, které měly značný vliv na konečný výsledek mého případu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů